Sorumluluk Feragatı ve Kullanım Koşulları

Bu e-kitap içerisindeki ilgili içeriği Sofobi tarafından hazırlanmıştır. E-kitabı satın aldığınızda kullanım koşullarını ve sorumluluk feragatını kabul etmiş sayılırsınız.

Bu e-kitap için tüm satışlar kesindir. E-kitabı satın aldığınız taktirde aksi bir şart konulmamışsa geri ödeme yapılmaz. E-kitap içindeki bilgileri uygulamanızı sağlayacak - şayet öyle bir şey varsa - ekstra ekipmanlar e-kitap ücretinin içerisinde yer almaz.

E-kitap içindeki bilgiler eğitim amaçlıdır ve kesinlikle tıbbi bir teşhis sağlama ya da tıbbi öneri yerine geçme amacı taşımaz. Sofobi e-kitabı içerisinde yer alan bilgiler, sosyalleşme anlamında sorun yaşayan bireyler için ortaya konmuştur.Ancak, E-kitaptaki bilgi veya alıştırmaların sizin için uygun olduğuna veya tıbbi durumunuzun veya işlevinizin iyileşmesine yol açacağına dair hiçbir beyan ve garanti vermeyiz. E-kursumuzdaki bilgiler hiçbir şekilde eksiksiz veya ayrıntılı değildir ve bu nedenle tüm koşullar, mental bozukluklar ve sağlıkla ilgili tüm konular için geçerli değildir. Bu e-kitaptaki bilgi ve talimatlar, özellikle sizi kişisel olarak muayene etmediğimiz ve bireysel durumunuza özel egzersizler önermediğimiz için, mental tedavi veya tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Herhangi bir belirli teşhis veya mental sağlığa yapılan herhangi bir referans veya söz ve belirli sorunlarınızı teşhis etme girişimi değildir. Yalnızca bilgi amaçlıdır

burayı tıkla

E-kitaptaki pratiklere başlamadan önce, herhangi mental sağlık durumuna bağlı bir hastalığınız veya engeliniz varsa psikolog ya da psikiyatristinizden izin almalısınız. Bu e-kitabı satın alarak ve içindeki egzersizlere başlayarak, egzersizlerin sizin için uygun olmayabileceği ve sosyal korkunuzu artırabileceği ve yeni semptomlara neden olma riskini üstleniyorsunuz. E-kitaptaki bir egzersizi yaptıktan sonra biraz endişeli hissedebilirsiniz. Ancak bu endişe ve stres hiçbir şekilde azalmıyorsa, farklı bir yere taşınıyorsa veya pratiği yaptıktan sonra yeni veya farklı semptomlar ortaya çıkıyorsa, pratiği bırakmalı ve psikolog veya psikiyatristten tavsiye almalısınız.

Bu e-kitabı satın alarak, Sofobi, telif hakkıyla korunan e-kitabımıza ve ilgili materyallere yalnızca kendi kişisel ve ticari olmayan kullanımınız için erişmeniz ve bunları kullanmanız için size münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans verir. E-kitabımız Türkiye Cumhuriyeti ve yabancı telif hakları kapsamında korunmaktadır. E-kitabımızdaki herhangi bir içeriğin sizin tarafınızdan kopyalanması, yeniden dağıtılması, kullanılması veya yayınlanması kesinlikle yasaktır. E-kitabımızı satın almanız size e-kitabımız üzerinde herhangi bir mülkiyet hakkı vermez. Bu anlaşmanın koşullarındaki herhangi bir ihlal, E-kitap materyallerine erişiminizin sona ermesiyle ve hukuki olarak dava açılmasıyla sonuçlanabilir.

E-kitabımız yalnızca 18 yaşında veya daha büyük olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşından küçük kullanıcılar ebeveynlerinin onayı doğrultusunda e-kitabı satın alabilir. E-kitabımızı bu kapsamdaki herhangi biri tarafından kullanımı veya erişimi, yetkisiz, lisanssızdır ve bu Kullanım Koşullarını ihlal eder. E-kitabımızı satın alarak, 18 yaşında veya daha büyük olduğunuzu ve bu sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul ettiğinizi ve bunlara uyacağınızı beyan ve garanti ediyorsunuz. Sofobi, e-kitabımızı herhangi bir kişiye satıp satmama konusunda tek hak ve takdir yetkisine sahiptir ve herhangi bir kişinin satın alımını açıklamalı veya açıklamasız olarak reddedebilir. Satın alma işlemini tamamladığınızda, içeriğimize erişmenizi sağlayacak bir mail alacaksınız. Bu mailin gizliliğini korumayı kabul etmektesiniz ve bu gizliliği korumamanızdan kaynaklanan tüm yükümlülük ve zararlardan ve e-mailiniz yoluyla meydana gelen tüm faaliyetlerden tamamen sorumlusunuz.

Herhangi bir içeriğin bu sözleşme ile çeliştiği veya tutarsız olduğu ölçüde, bu sözleşme öncelikli olacaktır.Bu sözleşmenin herhangi bir hükmünü uygulamamamız, bu hükümden veya bu hükmü uygulama hakkından feragat edildiği anlamına gelmez. Bu sözleşme kapsamındaki haklarımız, bu sözleşmenin herhangi bir şekilde feshedilmesinden sonra da geçerliliğini koruyacaktır.